Partnerské stránky

Na této stránce se nacházejí odkazy na jiné zajímavé stránky

Předpokladem pro plánování výletů vy měla být znalost zeměpisu. Z tohoto důvodu vám doporučujeme inteligentní online geografické hry, ve kterých se naučíte mnoho důležitých faktů zemí celého světa.

Stručný encyklopedický lexikon, slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Ve stručném slovník odborných i lidových výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti naleznete vše, co jste chtěli vědět, ale báli jste na to zeptat..

Zabavte vaše prťousy omalovánkami online pro nejmenší děti. Nechte je vybarvavat obrázky přímo v prohlížeči. Mnoho kategorií jako auta, pohádky, vláčky nebo dinosauři.

Slaví váš kamarád, přítel, příbuzný významný svátek, jubileum událost jako jsou narozeniny, svatba, narození dítěte, odchod do důchodu, promoce? To nejmenší, co pro něj v tuto chvíli můžete udělat, je zaslat mu textové sms přání nebo obrázkové blahopřání. Na uvedené stránce naleznete přes 200 nejrůznějších přáníček pro nejrůznější příležitosti.

Vylepšete si vzhled vašeho počítače, mobilu nebo tabletu novým pozadím na plochu PC. Webové stránky obsahují stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1920×1080, 1280×1024, 1680×1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (abstraktní tapety, obrázky aut apod.) a jsou zdarma ke stažení.